Priežiūra

Pagal savo kompetenciją Lietuvos bankas siekia, kad šalies finansinių paslaugų sistema būtų saugi, patikima, skaidri ir konkurencinga. Lietuvos bankas finansų rinkos dalyviams išduoda licencijas teikti licencines finansines paslaugas ir prižiūri jų veiklą, stebi ar laikomasi įstatymų ir Lietuvos banko teisės aktų nustatytų reikalavimų, tarptautinių finansinės atskaitomybės standartų, tarptautinių organizacijų rekomenduojamų saugios ir patikimos veiklos reikalavimų. Lietuvos bankas taip pat nagrinėja vartotojų ir prižiūrimų įstaigų tarpusavio ginčus bei teikia rekomendacijas, kaip spręstinas konkretus ginčas tarp vartotojo ir finansų įstaigos. Plačiau

2016-05-27
Aptarti trijų vartojimo kreditų bendrovių patikrinimo rezultatai
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, siekdama išsiaiškinti, kaip vartojimo kredito bendrovės laikosi teisės aktuose nustatytų klientų kreditingumo vertinimo reikalavimų, patikrino po 50 AB „BnP Finance“, UAB „IPF Digital Lietuva“ ir UAB „Nordecum“ sudarytų vartojimo kredito sutarčių.
2016-05-27
Vartojimo kreditų bendrovei – bauda už netinkamą kreditingumo vertinimą
Už netinkamą vartojimo kredito gavėjų kreditingumo vertinimą ir atsakingojo skolinimo reikalavimų pažeidimus vienai vartojimo kreditų bendrovei Lietuvos banko Priežiūros tarnyba skyrė 514 Eur baudą.
2016-05-25
Nordea Bank AB (publ)
Lietuvos bankas gavo Airijos centrinio banko 2015 m. gegužės 13 d. sprendimu (Pažyma Nr. 1825) patvirtintą Nordea Bank AB (publ) 50.000.000.000 eurų vertės vidutinės trukmės ne nuosavybės vertybinių popierių išleidimo programos bazinį prospektą. Pagal šį bazinį prospektą išleidžiami ne nuosavybės vertybiniai popieriai, paskelbus konkrečių emisijų galutines sąlygas, galės būti viešai platinami ir Lietuvos Respublikoje.
2016-05-25
Lietuvos bankas įspėja
2015 05 25 Įspėjimas investuotojams dėl investavimo į išvestines finansines priemones ir prekybos internetinėse prekybos platformose

Užsienio šalių teritorijose veikiančių ir investicines paslaugas teikiančių nelicencijuotų bendrovių sąrašas.

 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z kitos

2016-05-12
UADBB „PANDA Insurance“ gali tęsti veiklą
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba atšaukė anksčiau UADBB „PANDA Insurance“ pritaikytą poveikio priemonę – draudimo brokerių įmonės veiklos licencijos sustabdymą.
2016-05-12
Neprieštarauta dėl AB „Lietuvos centrinis vertybinių popierių depozitoriumas“ įsigijimo
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, išnagrinėjusi AS „Latvijas Centralais depozitarijs“ prašymą ir susijusią medžiagą, neprieštarauja, jog ši bendrovė įsigytų tokią AB „Lietuvos centrinis vertybinių popierių depozitoriumas“ kvalifikuotąją įstatinio kapitalo ir (arba) balsavimo teisių dalį.
2016-05-12
Leista tapti AB Šiaulių banko stebėtojų tarybos nariais
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba leido Dariui Šulniui ir Martynui Česnavičiui tapti AB Šiaulių banko stebėtojų tarybos nariais.
2016-05-12
Suderintas akcinės draudimo bendrovės „Gjensidige“ įstatų pakeitimas
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba patvirtino, kad akcinės draudimo bendrovės „Gjensidige“ įstatų pakeitimas dėl įstatinio kapitalo padidinimo nuo 13 mln. iki 22,95 mln. Eur yra suderintas.
2016-05-12
Leista pakeisti nekilnojamojo turto investicinio fondo „Lords LB Baltic Fund III“ taisykles
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba leido pakeisti UAB „Lords LB Asset Management“ valdomo uždarojo tipo nekilnojamojo turto investicinio fondo „Lords LB Baltic Fund III“ taisykles.
2016-05-05
Šiaulių kredito unijai skirta bauda už kapitalo pakankamumo normatyvo nevykdymą
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba skyrė Šiaulių kredito unijai 0,1 proc. metinių pajamų dydžio (730 Eur) baudą.Bauda kredito unijai skirta už tai, kad ji, pagal 2016 m. kovo 31 d. kapitalo pakankamumo ataskaitos duomenis, neužtikrino kapitalo pakankamumo normatyvo vykdymo.
Rasta įrašų: 1097

PAIEŠKA

Žodžiai tekste:Data nuo:Data iki: