Priežiūra

Pagal savo kompetenciją Lietuvos bankas siekia, kad šalies finansinių paslaugų sistema būtų saugi, patikima, skaidri ir konkurencinga. Lietuvos bankas finansų rinkos dalyviams išduoda licencijas teikti licencines finansines paslaugas ir prižiūri jų veiklą, stebi ar laikomasi įstatymų ir Lietuvos banko teisės aktų nustatytų reikalavimų, tarptautinių finansinės atskaitomybės standartų, tarptautinių organizacijų rekomenduojamų saugios ir patikimos veiklos reikalavimų. Lietuvos bankas taip pat nagrinėja vartotojų ir prižiūrimų įstaigų tarpusavio ginčus bei teikia rekomendacijas, kaip spręstinas konkretus ginčas tarp vartotojo ir finansų įstaigos. Plačiau

2014-07-21
UAB „Bobutės paskola“ skirta 10 tūkst. Lt bauda už netinkamą reklamą
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba už netinkamą reklamą vartojimo kredito davėjui UAB „Bobutės paskola“ skyrė 10 tūkst. Lt baudą.
2014-07-17
ESMA skelbia viešą konsultaciją dėl Piktnaudžiavimo rinka reglamento
Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija skelbia konsultaciją dėl naujojo Piktnaudžiavimo rinka reglamento, kuris įsigaliojo 2014 m. liepos 2 d. Konsultacijoms ESMA teikia du dokumentus – techninių reguliavimo ir įgyvendinimo standartų projektą (RTS/ITS) ir dokumentą dėl techninio patarimo (TA).
2014-07-17
Lietuvos bankas perspėja investuotojus dėl nelicencijuotų bendrovių
Lietuvos bankas (LB) gavo užsienio šalių rinkos priežiūros institucijų pranešimus apie jų teritorijoje veikiančias nelicencijuotas bendroves, teikiančias investicines paslaugas...
2014-07-16
EBA siūlo galimus reikalavimus dėl virtualių valiutų reguliavimo režimo ir teikia patarimą finansų įstaigoms dėl šių valiutų įsigijimo, laikymo ar pardavimo
Europos bankininkystės institucija (angl. European Banking Authority, EBA) pateikė nuomonę Europos Komisijai, Europos Sąjungos Tarybai ir Parlamentui dėl virtualių valiutų (angl. virtual currencies) reguliavimo reikalavimų.
2014-07-15
Leista pakeisti „Finasta sudėtinio fondo“ taisykles
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba leido pakeisti valdymo įmonės UAB „Finasta Asset Management“ valdomo sudėtinio suderintojo investicinio fondo „Finasta sudėtinis fondas“ taisykles.
2014-07-15
Baigta UAB „Finasta Asset Management“ pensijų fondų jungimo procedūra
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, atsižvelgdama į pateiktus dokumentus, patvirtinančius valdymo įmonės UAB „Finasta Asset Management“ valdomų II pakopos pensijų fondų jungimo pabaigą, užbaigė fondų jungimo procedūrą, t. y. pripažino netekusiais galios Draudimo priežiūros komisijos 2004 m. gruodžio 21 d. nutarimus, kuriais buvo patvirtintos po jungimo pasibaigusių pensijų fondų taisyklės.
2014-07-15
Panaikintas UADBB „Top brokeris“ licencijos galiojimas
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, atsižvelgusi į uždarosios akcinės draudimo brokerių bendrovės „Top brokeris“ prašymą, nusprendė panaikinti šios įmonės veiklos licencijos galiojimą.
2014-07-15
Atšaukta UADBB „Draudimo partneriai“ veiklos licencija
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba nusprendė panaikinti uždarajai akcinei draudimo brokerių bendrovei „Draudimo partneriai“ išduotos draudimo brokerių įmonės veiklos licencijos galiojimą.
2014-07-15
Informacija apie rengiamą draudimo brokerių kvalifikacinį egzaminą
Preliminari egzamino data – 2014 m. rugpjūčio 14 d., vieta – Žirmūnų g. 151, Vilnius. Apie konkrečią egzamino datą, laiką ir vietą pretendentai bus informuoti asmeniškai elektroniniu paštu.
2014-07-08
Maksimali techninė palūkanų norma nepakeista
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba patvirtino nepakeistą 1,77 proc. maksimalią techninę palūkanų normą, kurią taiko gyvybės draudimo įmonės, skaičiuodamos žalos padengimo techninį atidėjinį.
Rasta įrašų: 751

PAIEŠKA

Žodžiai tekste:Data nuo:Data iki: