Kredito ir mokėjimų rinka

2016-05-27
Aptarti trijų vartojimo kreditų bendrovių patikrinimo rezultatai
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, siekdama išsiaiškinti, kaip vartojimo kredito bendrovės laikosi teisės aktuose nustatytų klientų kreditingumo vertinimo reikalavimų, patikrino po 50 AB „BnP Finance“, UAB „IPF Digital Lietuva“ ir UAB „Nordecum“ sudarytų vartojimo kredito sutarčių.
2016-05-27
Vartojimo kreditų bendrovei – bauda už netinkamą kreditingumo vertinimą
Už netinkamą vartojimo kredito gavėjų kreditingumo vertinimą ir atsakingojo skolinimo reikalavimų pažeidimus vienai vartojimo kreditų bendrovei Lietuvos banko Priežiūros tarnyba skyrė 514 Eur baudą.
2016-05-12
Leista tapti AB Šiaulių banko stebėtojų tarybos nariais
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba leido Dariui Šulniui ir Martynui Česnavičiui tapti AB Šiaulių banko stebėtojų tarybos nariais.
2016-05-05
Šiaulių kredito unijai skirta bauda už kapitalo pakankamumo normatyvo nevykdymą
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba skyrė Šiaulių kredito unijai 0,1 proc. metinių pajamų dydžio (730 Eur) baudą.Bauda kredito unijai skirta už tai, kad ji, pagal 2016 m. kovo 31 d. kapitalo pakankamumo ataskaitos duomenis, neužtikrino kapitalo pakankamumo normatyvo vykdymo.
2016-05-05
Vartojimo kreditų bendrovei – bauda už atsakingojo skolinimo reikalavimų pažeidimus
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba vienai vartojimo kreditų bendrovei skyrė 506 Eur baudą. Skiriant baudą atsižvelgta į lengvinančias aplinkybes, pažeidimo pobūdį, pažeidimo trukmę ir mastą.
2016-04-27
Vadovausis gairėmis
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, vykdydama jai pavestas finansų rinkos priežiūros funkcijas, vadovausis Europos bankininkystės institucijos 2014 m. gruodžio 23 d. priimtomis gairėmis dėl informacijos reikšmingumo, priklausymo nuosavybės teise ir konfidencialumo ir dėl informacijos atskleidimo dažnumo.
2016-04-21
Trys vartojimo kredito davėjai sumokėjo už netinkamą mokumo vertinimą Lietuvos banko skirtas baudas
UAB „Lateko lizingas“, UAB „IPF Digital Lietuva“ ir Provident Polska S.A. filialas „Provident finansai“ sumokėjo Lietuvos banko 2016 m. kovo mėn. skirtas baudas – iš viso 25 590 Eur. Baudos buvo skirtos už netinkamą vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimą ir atsakingojo skolinimo reikalavimų pažeidimus.
2016-04-13
UAB „Nordecum“ ir UAB „Minibank“ sumokėjo Lietuvos banko už neatsakingą skolinimą skirtas baudas
Du vartojimo kredito davėjai – UAB „Nordecum“ ir UAB „Minibank“ – sumokėjo Lietuvos banko 2016 m. vasario mėn. skirtas baudas – iš viso 2 342 Eur.
2016-04-13
UAB „NEO Finance“ įrašyta į viešąjį tarpusavio skolinimo platformos operatorių sąrašą
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, išnagrinėjusi UAB „NEO Finance“ (prekės ženklas „Paskolų klubas“) prašymą, nusprendė įrašyti šią įmonę į viešąjį tarpusavio skolinimo platformos operatorių sąrašą. Tai pirmoji bendrovė, įtraukta į šį sąrašą.
2016-04-13
UAB „Perlo paslaugos“ tarpininkas įtrauktas į viešąjį elektroninių pinigų įstaigų sąrašą
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, išnagrinėjusi elektroninių pinigų įstaigos UAB „Perlo paslaugos“ prašymą ir susijusią medžiagą, įtraukė šios įstaigos tarpininką UAB „Lotelita“ į viešąjį elektroninių pinigų įstaigų sąrašą.
Rasta įrašų: 496

PAIEŠKA

Žodžiai tekste:Data nuo:Data iki: